yorumlar 20

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Mersin Yenişehir Diş Hastanesi )

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi okan merzeci bulvarı üzerinde limonluk mahallesi içerisinde yer almaktadır.Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Mersin Yenişehir Diş Hastanesi ) araba ile mersin emniyet müdürlüğüne,palm city’e,akib hizmet binasına yaklaşık 1 dakikada gidebilirsiniz.

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Nasıl Gidilir?

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine kocavilayet,cunhuriyet ve 45 evler dolmuş ve minibüsleri ile gidebilirsiniz.

Telefon ve Adres Bilgileri

Telefon: 0 324 336 37 49

e-posta:[email protected]

Adres: Limonluk Mahallesi Okan Merzici Bulvarı 2401 Sokak No:5 Yenişehir/Mersin

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Resimleri

   

20 Comments

 1. Salih Cengiz

  Sağ çene alt köprüdeki dişimde ağrı vardı.Randevü aldım.Gittim.DR Fatma Cömert muayene etti.Köprüyü çıkardı.Film e gönderdi.Filimde köprüyü tutan iki dişin köklerinin sağlam eyse uzatmayalım.köprüyü hazırladı.Dişlerimin ağrısının devam ettiğini söyledim.Takınca kesileceğini söyledi.Taktı ağrı kesilmedi.İlaç yazdı.Eve geldim ilaç kullandığım halde 24 saat dayanamadım.İkinci gün,cumartesi olduğundan,acile gittim.Tekrar köprüyü söktürdım.Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.Acildeki doktor;Dişlerimin tedavi edilmesi nin gerektiğin söyledi.

  • Tuna polat

   Orda bir doktor mükemmel galip belli hocam.gerisi birşey yapmıyor.mesajim bitsin de gideyim derdindeler.üstelik imkanlarımizi kullandirmiyorlar.mesela sürekli geri dolgu yapıyorlar.ışıltılı dolgu hakkımız var olduğu halde.tesekkurler GALIP BELLI hocam.kimse elinize şu dokemez.hasta saglina önem veriyorsunuz maaşı alıp gideyim degil

 2. vatandas

  Saat 2 ye randevu aldik saat oldu 3.5 hala bekliyoruz bakalim ne zaman cqgiracaklar. bina guzel iyi temiz de zihniyetin degismesi lazim.ayiptir ya.

 3. halit

  ben 17 yaşındayım diş aralığımı kapatmak istiyorum. bunu bağkur karşılıyormu karşılarsa ben ne kadar fiyat öderim bi bilgi verirmisiniz lütfen

 4. belma kokulu

  YENİŞEHİR EK HİZMET BİNASINDAN RANDEVU ALARAK GİTTİM.HARİKA BİR DOKTOR OLAN DR.FATMA AY İLE TANIŞTIM KENDİMİ ÖZEL HASTANE DE HİSSETTİM. KENDİSİNE ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİM. ÖZEL İLGİSİNDEN VE YAPTIĞI TEDAVİMDEN ÇOK MEMNUNUM.YALNIZCA TEK ÖLÇÜDE HARİKA OTURDU AYRICA DİŞ TEKNİSYENİ MAHMUT BEY’E DE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 5. cumali gilik

  tarsus ağız ve diş hastanesine yirmilik dişimi çektirmeye gittim doktor film sonuçu kontrol ettikten sonra dişimi çekemiyeceği söyledi. mersin yenişehir diş hastanesinden randevu alarak genel cerraha gitmemi söyledi. bu konuda doktor ismi yazılabilirmi teşekürler

  • kadriye

   ssk karşılıyor degıl mı masrafları ?
   dıs temızlıgı yaptıracağımda
   arıyorum hastaneyı fakat cvp veren yok telefona:(

 6. ecmel

  insanların giyimleriyle dalga geçen doktorlara sesleniyorum!! biz müslümanız ve müslüman ülküsinde yaşıyoruz. Allah’ın emrettiği gibi örtünüyoruz. Ve bunu geri kafalılık sanan okumuş ama adam olamamış insanlar böyle aşşağılık bir şekilde görüyorlar. Açıklığı uygarlık sanan mahluklar var! Okumak yalnız cahilliği alır. Eşeklik baki kalır.!

 7. HAZİM BAYRAK

  YORUMLARI OKUYARAK YENİŞEHİR DİŞ HASTANESİNE DTFATMA AY HOCAMIZA RANDEVU ALDIM.İYİKİDE ALMIŞIM.4 DİŞ YAPILACAKTI ÖNCE PANOROMİK FİLİM ÇEKİLDİ 1HAFTA ÖNCE ÖZEL DOKTORUMDA FİLİM ÇEKMİŞTİ FAKAT O ÇÜRÜGÜ GÖREMEMİŞ HOCAM GÖRDÜ ÖNCE ÖNU DOLGU İLE TEDAVİ ETTİ. ÇOK İLGİLİVEALAKALI İNSANLARA YAKLASIMI ÇOK GÜZEL BASTAN SAVMIYOR İŞİNİN EHLİ VE ENSON İŞİNİ TERK EDENDE OYDU.BİRGÜN İÇİNDE 2 DİŞİMİ KESTİ ÖLÇÜLERİNİ ALDI 5GÜN SONRA KRON PROVASINI YAPTI 5GÜN SONRA 4DİŞİMİ TAKTI.TOPLAMDA BÜTÜN TEDAVİLERİM 15 İÇİNDE BİTTİ.DOKTORUMU HERKESE TAVSİYE EDİYORUM FAKAT TEK SORUN DİŞLERİ YAPAN LABARATUVARLARI İŞLERİ BİRAZ ÖZENSİZ YAPIYORLAR.2KERE DİŞİMİ DÜZELTTİRMEK İÇİN UGRASTIK. İHALEYİ UCUZA KAPIP SONRADAN SAVSAKLIYORLAR HERHALDE.BU KONUDA HASTANENİN DİKKATLİ OLMASINI RİCA EDİYORUM.HOCAMADA ALLAH KOLAYLIK VERSİN.ONUN GİBİLERİ OLDUKCA BİZLER DOKTORLARA DAHA ÇOK GÜVEN DUYUYORUZ.ALLAH DOKTORLARIMIZA VE DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN.BAŞTAN SAVAN VE ÖZVERİ İLE ÇALISAN DT RASINDAKİ FARKTA BU. YORUMUMDA ANLAŞILMIŞTIR İNŞALLAH.

 8. seyithan

  diş etlerim de çekme var denildi ve filim çekildim amma sonucunu allamadım bilgi sayar da sorun olduğunu söylediler tamam dedim amma iki gündür sonucu allamadım telefon numarası verdiler o nada bakan yok bu hastane çalışanları nerde hizmete davet ediyorum böyle sorumsuzluk olmaz lütfen herkes işini layıkıyla yapsın ekmek yiyorsanız hakkını verin lütfen sitemime ses verin

 9. Esma

  Geçen hafta gittim dr. SELVİ KOCA tarafından dolgu tedavisi yapıldı ağrılarım başladı.Ertesi gün randevu alıp gittim randevu saatimde beni değilde bi başkasını içeri aldı yanlış tedavi uyguladığını söyleyincede yapmicam diyip içerden kovdu beni.Ama ben bu işin peşini bırakmicam nere bulursam şikayet edeceğim.Arkadaşlar sakın ola gitmeyin o doktora

 10. levent

  bu hafta gittim yenişehir diş hastanesine doktor FATMA AY HANIMA YORUMLAR OKUYARAK GİTMİŞTİM FAKAT YORUMLARI OKUYARAK SAKIN GİTMEYİN (ÇOK AKRASİF ÇOK………..

 11. sedat

  Hastasını hiç takmayan burnu havada bir tabip Cenk Göçer sakın ola gitmeyin. Çünkü hastasına gerekli özeni göstermiyor. ilgi alaka sıfır. CENK GÖÇER hava atmak için okumuş tabipliği hastalarla ilgilenmek için değil.!!!

 12. Secil

  Aynı şekilde bende selvi koca dan şikayetçiyim..9 çürük var dedi 5 tanesinin işlemini gerçekleştirdi ama benim eskisinden daha çok ağrıyor dişlerim..tavsiye etmiyorum ve hala ağrılarını çekiyorum..Dr olmuşlar olmasına ama emeğinin hakkını verdikleri yok..sizin gibi insanlar yüzüne bu kadar millet ozellere gidip para dökmek zorunda kalıyor. .

Lütfen görüşlerinizi paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir