Başlangıç » Mersin » Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi » Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Mersin Yenişehir Diş Hastanesi )

 
 

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Mersin Yenişehir Diş Hastanesi )

 

Kurum veya Firma Ara…

Google Reklamları

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi okan merzeci bulvarı üzerinde limonluk mahallesi içerisinde yer almaktadır.Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Mersin Yenişehir Diş Hastanesi ) araba ile mersin emniyet müdürlüğüne,palm city’e,akib hizmet binasına yaklaşık 1 dakikada gidebilirsiniz.

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Nasıl Gidilir?

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine kocavilayet,cunhuriyet ve 45 evler dolmuş ve minibüsleri ile gidebilirsiniz.

Telefon ve Adres Bilgileri

Telefon: 0 324 336 37 49

e-posta: mersin.adsm@saglik.gov.tr

Adres: Limonluk Mahallesi Okan Merzici Bulvarı 2401 Sokak No:5 Yenişehir/Mersin

Mersin Yenişehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Resimleri

   

Tags: , , , , , , , , , , , , ,


 

2 Comments

  1. Salih Cengiz diyor ki:

    Sağ çene alt köprüdeki dişimde ağrı vardı.Randevü aldım.Gittim.DR Fatma Cömert muayene etti.Köprüyü çıkardı.Film e gönderdi.Filimde köprüyü tutan iki dişin köklerinin sağlam eyse uzatmayalım.köprüyü hazırladı.Dişlerimin ağrısının devam ettiğini söyledim.Takınca kesileceğini söyledi.Taktı ağrı kesilmedi.İlaç yazdı.Eve geldim ilaç kullandığım halde 24 saat dayanamadım.İkinci gün,cumartesi olduğundan,acile gittim.Tekrar köprüyü söktürdım.Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.Acildeki doktor;Dişlerimin tedavi edilmesi nin gerektiğin söyledi.

  2. vatandas diyor ki:

    Saat 2 ye randevu aldik saat oldu 3.5 hala bekliyoruz bakalim ne zaman cqgiracaklar. bina guzel iyi temiz de zihniyetin degismesi lazim.ayiptir ya.

Yorum Yapabilirsiniz


 

Google Reklamları

Son Yazılar

Osmaniye Civil Çocuk Dünyası

Osmaniye Civil Çocuk Dünyası firmasına ait telefon ve adres bilgileri aşağıdadır. Telefon ve Adres Bilgileri Telefon: 0 328 813 18 83 Fax: Adres: İstiklal...

 

Ankara Gordion Lc Waikiki Mağazası

Ankara Gordion AVM içerisinde yer alan Lc Waikiki mağazasına ait telefon ve adres bilgileri aşağıdadır. Telefon ve Adres Bilgileri Telefon: 0 312 236 70...